Lucifer – púzdra a nože

Lucifer sa zaoberá ručnou výrobou kožených puzdier na krátke zbrane, zásobníky, nože, telefóny a iné. Výrobou nožov a ich brúsením, ako pre bežného zákazníka, tak pre profesionálov kuchárov , mäsiarov …

Výroba puzdra prebieha po dohode so zákazníkom na farbe kože (aj tá sa farbí ručne), úchyte na opasok, šírke opasku, farbe nití, prípadne obrázku na puzdre, klipe na kohútiku . Tiež či bude puzdro pre praváka alebo ľaváka a iných detailov. Po dohode posielame foto z prebiehajúcich prác a postupného dokončovaní puzdra.

Zbraň z puzdra nevypadne svojvoľne už len preto, že kožené puzdro sa pritiahnutím opaska viac zavrie a zbraň viac obopne. Preto sú kožené puzdrá vhodnejšie na denné a skryté nosenie, lebo maximálne kopírujú telo a zbraň a nevytŕčajú ako kydexové puzdrá.

Pri koženom puzdre je vyťahovanie jednoduché ale vkladanie zbrane horšie, keďže sa koža prispôsobí telu. Preto sú všeobecne kožené puzdrá nevhodné na taktickú či športovú streľbu, lebo zbraň nevložíte do puzdra tak rýchlo ako do kydexového. Pri bežnom nosení a ochrane záleží hlavne na stresovom vytiahnutí a použití zbrane, to kožené puzdro v plnej miere spĺňa. Vec uloženia zbrane už nie je stresovou a okamžitou záležitosťou a preto to neprekáža.

Všetky naše puzdrá sú dlhé , tak aby zakryli mušku. Muška sa tak pri vyťahovaní nezadrhne a nedochádza ku jej poškodeniu či vytrhnutiu.

Niektoré bežné puzdrá mávame vyrobené a skladom – ako napríklad na Grand Power K100, Q100 , P1 alebo Glock 17, 19.

Hotový výrobok posielame kuriérom GLS, alebo je možný aj osobný odber.

Kontakty:
Tibor Lazár
Žilina
Tel.: 0948 800 015
FB : Lucifer – knives and gun holster
Web: stránka momentálne nieje, ale už sa na nej pracuje.

Zľava: 15% pre členov Legis Telum do konca júla potom 10%
Ceny puzdier sa odvíjajú od prevedenia a zložitosti od 40,- € nahor