Vážení členovia, partneri a podporovatelia,

 

Legis Telum – Združenia vlastníkov strelných zbrani, o.z. si Vás dovoľuje srdečne pozvať na pripravovanú strelecko – spoločenskú akciu, ktorá sa uskutoční v sobotu, dňa 25.8.2012 od 10:00 hod v priestoroch strelnice RDAcademy v obci Čachtice, okr. Nové Mesto nad Váhom.

>>> http://www.rdacademy.eu/rda-priestor.

 

Priestoroch strelnice budete mať možnosť stráviť príjemný sobotný deň v spoločnosti členov, podporovateľov a partnerov nášho Združenia, využiť možnosť streľby z vlastných ale aj vystavených ručných strelných zbraní, zabaviť sa pripravenými aktivitami ako aj sa ponúknuť občerstvením.
Detailný program s popisom aktivít a navigáciou na strelnicu bude k dispozícii na našej webovej stránke. Okrem možnosti streľby z čiernoprachých a historických zbraní (SVT 40, CZ 52/57, Maxim, MG 42, Degtarjev, Špagin a pod.) bude možnosť streľby aj z nie bežných zbraní (12,7 DŠK, .50 AE Desert Eagle, revolery kalibru .454 Casull, rôzne vezrie Sa. vz. 58 – .22 LR, subcompact, P.A.K, AK 47, AK 74, AMD, M16 A1, Steyr HS50 a pod.), stretnúť a porozprávať sa ľudmi a zberateľmi s rovnakým hobby.

Záväznú účasť je potrebné potvrdiť na adresu stretnutie@legistelum.sk. Na adresu z ktorej sa prihlásite Vám budú priebežne zasielané aktualizačné informácie k akcii.

Tešíme sa na spoločné stretnutie. LT, o.z.

——————————————
Upozornenie: Vzhľadom na charakter akcie je nutné z dôvodu zaistenia bezpečnosti obmedziť kapacitu. Z tohto dôvodu je akcia vyhradená predovšetkým pre členov združenia, zástupcov partnerov a podporovateľov. Uveďte preto prosím pri prihlasovaní presný počet osôb, číslo členského preukazu. Zaregistrovanie Vám bude spätne potvrdené.