K100 a ďalšie od GP dopodrobna

Ako sme informovali už skôr, dňa 17. februára sa uskutoční v Bratislave na strelnici T&T prezentácia produkcie slovenskej spoločnosti GRAND POWER. Okrem predstavenia modelovej rady populárnych pištolí z ich produkcie, budú zástupcovia firmy vysvetľovať technické detaily, údržbu a princípy atd. ohľadne ich výrobkov. Budú sa snažiť individuálne zodpovedať všetky vaše otázky. Je vítané, aby ste si priniesli svoju zbraň (Vybitú! Pred vstupom bude kontrola.)

Podujatie sa uskutoční v dvoch cykloch o 17.00 a 18.30. Počet miest je limitovaný na 30 v každom cykle. Prednosť majú samozrejme členovia Legis Telum, pre  ktorých je akcia primárne určená. Je potrebné sa vopred prihlásiť na email turecek@legistelum.sk Prihlasovať sa môžete okamžite, prvým 60-tim bude potvrdené prihlásenie. V prihlasovacom emaile uveďte prosím číslo vašeho preukazu Legis Telum. Ak by bol medzi členmi malý záujem, bude priestor i pre ostatnú streleckú verejnosť.

Vstupné bude 2 €. Hradí sa z neho prenájom miestnosti. Platí sa pri kase strelnice.

Rovnakú akciu plánujeme v nasledujúcich mesiacoch i v ďalších väčších slovenských mestách. Termíny sú limitované pracovnou vyťaženosťou pracovníkov firmy Grand POWER. Budú včas oznámené.

Touto cestou chceme zároveň poďakovať predstaviteľom spoločnosti Grand POWER za ich neuveriteľnú ochotu a ústretovosť, ktorou nezištne podporujú slovenskú streleckú verejnosť a že vôbec umožnili konanie takejto akcie. Ďakujeme Jarko 😉