2% našim partnerom

Vážený priatelia a členovia,

Združenie Legis Telum pre tento rok nie je poberateľom 2%  z dane. V prípade, že by ste radi prispeli k rozvoju streleckých súťaží a streleckej komunite odporúčame venovať 2% našim partnerom venujúcim sa organizovaniu súťaží podľa pravidiel Asociácie LOS-SK.

Už 2 roky skupina nadšencov združených v športovo streleckom klube BTN a v spolupráci s Prvým prešovským športovým streleckým klubom organizuje strelecké súťaže aj na východe aj na západe Slovenska. V uplynulom roku úspešne rozbehli súťaže na strelniciach v Bratislave, zároveň plánujú pohárové kolá na strelnici v Čachticiach a na strelnici Pod Bikošom na východe Slovenska. Okrem toho tento rok čakajú na strelcov dva preteky pod značkou LOS MARATHON, jeden na západe a jeden na východe Slovenska.

Boli by sme radi keby ste ich športovo strelecký klub BTN podporili zaslaním 2% na Prvý prešovský športový strelecký klub.

Údaje Prvého prešovského športového streleckého klubu:

Občianske združenie
Prvý prešovský športový strelecký klub
Slovenská 67, Prešov, 08001
IČO: 36150878

Návod ako nám pomôcť vašimi 2% zo zaplatených daní nájdete tu: http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-na-poukazanie-2-pre-zamestnancov/ Poprosíme všetkých, aby ste začiarkli možnosť na zverejnenie vašich údajov prijímateľovi. Aby sme boli schopní identifikovať vašu platbu.

V prílohe nájdete potrebné tlačivá.

Ďakujeme

 

Príloha:

2016_Vyhlásenie_-_2%_pre_PPŠSK

Potvrdenie_o_zaplateni_dane_z_prijmov-2016_2017