Grand Power bol v Bratislave

Ako ste si mohli prečítať v pozvánkach, dňa 17. februára sa v Bratislave na strelnici T&T uskutočnila prezentácia produkcie slovenskej spoločnosti Grand Power. Hlavným ťažiskom bolo predstavenia modelovej rady populárnych pištolí z ich produkcie. Návštevníci mali možnosť nielen sa na všetko pýtať odborníkov z firmy Grand Power, ale i  vyskúšať si priamo na strelnici najnovšie modely – napríklad subkompakt P11 a vlajkovú loď GP – Excalibur. Obe tieto zbrane vyvolali veľký záujem a skutočné nadšenie zúčastnených.
Pripravili sme pre vás i zostrih záznamu z všeobecnej časti Bratislavskej prezentácie. Video je vo formáte .wmv o veľkosti 435 MB. Pozrieť cez internetový stream alebo priamo stiahnuť do vášho PC si ho môžete po kliknutí na tento odkaz:

Videozáznam

V prípade, že pred kvalitou videa uprednostňujete nižšie dátové zaťaženie vášho internetového pripojenia pripravili sme pre vás tento záznam aj o veľkosti 134 MB vo formáte .flv. Stiahnuť do PC si ho môžete po kliknutí na odkaz:

Videozáznam (nízka kvalita)

Upozorňujeme, že na spustenie tohoto súboru musíte mať v PC nainštalovaný prehrávač súborov .flv – ak zatiaľ žiadny nemáte odporúčame vám bezplatný VLC player.

 

Legis Telum by chcelo v spolupráci s Grand Power podobné podujatie zorganizovať i v ďalších mestách Slovenska.

 

Najbližšie 14. apríla 2011 v Košiciach o 17.00. Viac sa dočítate na Grand Power ide do Košíc.

 

Zúčastnili by ste sa takej to akcie, ak by bola zorganizovaná v Banskej Bystrici, Žiline, Liptovskom Mikuláši alebo v Komárne? Ak chcete, aby sa vo vašom okolí konala podobná prezentácia, kliknite na anketu vľavo hore na našej stránke. Otázky prosím na www.legistelum.sk/forum.