2. stretnutie na strelnici Fraňo

V sobotu 22.3.2014 sa v priestoroch strelnice Zbrane – Fraňo uskutoční ďalšia, v poradí už štvrtá, spoločensko-strelecká akcia pre členov, partnerov a pozvaných hostí združenia Legis Telum. Opäť budete mať možnosť stráviť sobotu v spoločnosti ďalších členov združenia, jeho predstaviteľov, sympatizantov a partnerov.

K dispozícii budú voľné strelecké stavy pre streľbu z vlastných zbraní, zo zbraní ktoré bude možné si na strelnici požičať a taktiež si budete môcť vyskúšať produkty vybraných partnerov. Tiež budete mať príležitosť vidieť naživo bohatú zbierku zbraní spoločnosti Zbrane – Fraňo. Posilniť a občerstviť sa budete môcť gulášom z diviny (v cene vstupného).

 

Člen združenia si môže so sebou priviesť jedného hosťa (nečlena), ale je potrebné už pri registrácii nahlásiť aj jeho meno a priezvisko.. Kapacita strelnice je obmedzená. Po naplnení tejto kapacity zastavíme registráciu. Preto neváhajte a zaregistrujte sa čo najskôr (najneskôr však 17.3.2014)

Najmä vzhľadom k tomu, že v tomto roku nemôže byť združenie Legis Telum prijímateľom 2% z daní sme boli nútení určiť vstupné vo výške 5€. Budeme samozrejme radi, ak pri registrácii prispejete na fungovanie združenia aspoň symbolickou sumou navyše. Donori budú symbolicky odmenení. Okrem toho budete môcť naraz so vstupným uhradiť aj svoje členské na rok 2014.

Registrujte sa na adrese stretnutie@legistelum.sk, kam môžete smerovať aj svoje otázky v prípade akýchkoľvek nejasností.

Tešíme sa na stretnutie.

Dátum: 22.3.2014

Čas: 10:00 (cca do 16:00)

Miesto: Strelnica Zbrane – Fraňo, Sikárska 7, Nitra (mapa)

Vstupné: 5€/osoba + dobrovoľný príspevok na chod združenia (možnosť uhradiť pri vstupe členské na rok 2014)

Registrácia: do 17.3.2014 23:59; mailom na adresu stretnutie@legistelum.sk; v predmete mailu uveďte “REGISTRACIA” a v samotnom maile prosím uveďte Vaše meno, priezvisko a číslo členského preukazu (ak prídete s hosťom, treba uviesť aj jeho meno a priezvisko)