Prednáška o Krajnej núdzi a Nutnej obrane

Vážení spoluobčania, členovia i nečlenovia Legis Telum, držitelia zbrojných preukazov i tí bez nich, ktorí nechcú vlastnú obranu nechávať na náhodu.

 

Naše občianske združenie Legis Telum si Vás v spolupráci s partnerským Športovo streleckým klubom .357 opäť dovoľuje pozvať na prednášku s tématikou legálneho použitia zbrane na osobnú obranu, tento krát na záhorie do obce Petrova Ves neďaleko Senice. Medzi ľuďmi okolo použitia zbrane koluje mnoho mýtov a povier ohľadom osobnej obrany nielen strelnou zbraňou. Požiadali sme preto tých najpovolanejších, ktorí sa tejto problematike profesne venujú, aby nám ju zrozumiteľne vysvetlili.

 

 

 

 

Prednášajúci:
– JUDr. Marek Čech, podpredseda okresného súdu Prešov

 

Obsahová náplň:
– Nutná obrana
– Krajná núdza
– Oprávnené použitie zbrane
– Diskusia
 

 

Kde a kedy:
– 13. júna 2014, Kultúrny dom Petrova Ves, Miesto na mape…   Čas 17:00.

 

Ako sa prihlásiť, cena prednášky:

– Na prednášku je potrebné sa z dôvodu obmedzenej kapacity priestorov ZÁVAZNE prihlásiť. Prihlasovanie vykonajte na e-mailovú adresu tuba@legistelum.sk prípadne na info@ssk357.eu . Pri prihlásení uveďte prosím meno, priezvisko, tituly prihlasovaných osôb a členstvo v združení Legis Telum alebo v Športovo streleckom klube .357, prípadne členstvo v niektorom z partnerských organizácií Legis Telum.
– Poplatok je 2,- € pre členov združenia Legis Telum, ŠSK .357 a partnerov Legis Telum a 5,- € pre verejnosť. Bude vyberaný na mieste výhradne za účelom úhrady nákladov spojených s prednáškou.

 

Informácie na tuba@legistelum.sk, 0949 274 792

 

 

Dúfame, že vás táto možnosť ujasniť si niektoré veci z danej problematiky oslovila, a že sa stretneme na prednáške.

 

Ing. Alexander Tuba
člen predstavenstva