Prednáška o Krajnej núdzi a Nutnej obrane PDF Tlačiť
Utorok, 10 November 2015 00:00

Nutná obranaVážení spoluobčania, členovia i nečlenovia Legis Telum, držitelia zbrojných preukazov i tí bez nich, ktorí nechcú vlastnú obranu nechávať na náhodu.

 

Naše občianske združenie Legis Telum si Vás v spolupráci s partnerom DM Army opäť dovoľuje pozvať na prednášku s tématikou legálneho použitia zbrane na osobnú obranu, tento krát do Trenčína. Medzi ľuďmi okolo použitia zbrane koluje mnoho mýtov a povier ohľadom osobnej obrany nielen strelnou zbraňou. Požiadali sme preto tých najpovolanejších, ktorí sa tejto problematike profesne venujú, aby nám ju zrozumiteľne vysvetlili.

 

 

 

 

Prednášajúci:
- JUDr. Marek Čech, predseda okresného súdu Prešov

 

Obsahová náplň:
- Nutná obrana
- Krajná núdza
- Oprávnené použitie zbrane
- Diskusia

 

Kde a kedy:

- Okresný úrad Trenčín, Hviezdoslavova 3, zasadacia miestnosť č.140,  TrenčínMiesto na mape...

- 20. novembra 2015,

- Čas od 16:00 hod.

Ako sa prihlásiť, cena prednášky: 4€ pre členov Legis Telum a členov ŠK Inovec a 8€ pre verejnosť.

- Na prednášku je potrebné sa z dôvodu obmedzenej kapacity priestorov ZÁVAZNE prihlásiť. Prihlasovanie vykonajte na e-mailovú adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Pri prihlásení uveďte prosím meno, priezvisko, tituly prihlasovaných osôb a členstvo v združení Legis Telum alebo v športovom klube Inovec, prípadne členstvo v niektorom z partnerských organizácií Legis Telum.
- Poplatok je 4,- € pre členov združenia Legis Telum, členov športového klubu Inovec  a partnerov Legis Telum a 8,- € pre verejnosť. Bude vyberaný na mieste výhradne za účelom úhrady nákladov spojených s prednáškou.

 

Informácie na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , 0949 274 792

 

 

Dúfame, že vás táto možnosť ujasniť si niektoré veci z danej problematiky oslovila, a že sa stretneme na prednáške.

 

Ing. Alexander Tuba
člen predstavenstva

 

Hľadaj na Legis Telum

Naši partneri


Reklamný prúžok

Prítomnosť

Máme online 876 hostí 

Nájdete nás na:

Legis Telum Template by Ahadesign Prevádzkované na Joomla!